Background_curtain_cinema.jpg

KURALLAR VE ŞARTLAR

Veedz, HTML5 teknolojisini destekleyen tüm akıllı telefonlarla uyumlu, mobil internet üzerinden ulaşılan bir video servisidir. Bu servisi alan kullanıcılar, www.veedz-tr.com adresli Veedz portali içinde yer alan tüm akıllı telefon içeriklerini sınırsız kullanma hakkına sahip olurlar. Veedz servisi www.veedz-tr.com adresinde yer almaktadır.

www.veedz-tr.com adlı web sitesine ulaşmakla ve site hizmetlerini kullanmakla, bu sitenin bir kullanıcısı olarak siz, aşağıdaki site kullanım hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz. Bu site hükümlerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmaya artık devam etmeyiniz. www.veedz-tr.com web sitesi hüküm ve şartlarını internet üzerinden kabul etmek ile, çıkabilecek her türlü ihtilafta bu internet işleminin geçerli bir delil olarak tanınacağını kabul etmektesiniz.

Veedz servis sağlayıcısı, bu site hüküm ve şartlarını, üyelik şartlarını, gizlilik politikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer şartları, kuralları, sözleşmeleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. İşbu site hükümlerini, genel site şartlarını, üyelik şartlarını, gizlilik politikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer şartları, kuralları veya sözleşmeleri düzenli olarak incelemek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişiklikten sonra bu sitenin kullanımına devam edilmesi ve sitenin sunduğu herhangi bir hizmete ilişkin olarak işlem yapılması, söz konusu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Servis Bilgisi

Veedz aylık ücretlenen bir video servisidir. Bu servisi alan kullanıcılar, Veedzservisi kapsamındaki içerikleri kullanma sahip olurlar. Veedz servisi www.veedz-tr.com adresinde yer alır.

Veedz , Türk Telekom kullanıcıları için vergiler dahil aylık 135 TL, Vodafone kullanıcıları için 189 TL’dir. Servis, kullanıcı iptal talebinde bulunmadıkça her ay otomatik yenilenecektir.

Veedz ile ilgili akışlar aşağıda verilmiştir.

Servis Başlangıcı:

Mobil internet ile bağlanıldığı durumlarda, tanıtım bannerına tıkladıktan sonra abonelik sayfasına gelen kullanıcı servis bilgilerinin yer aldığı paket alım sayfasındaki onaylıyorum butonuna tıkladıktan sonra gelen şifreyi ekrandaki form alanına girerek aboneliği başlatır.

Servis Süreci:

Servis süreci boyunca kullanıcı her ay ücretlendirme bilgisi içeren hatırlatma SMS’i alacaktır. Servis durumu sorgulamak için kullanıcının uygulamaya girebilmesi yeterlidir.

Servis İptali:

Servis iptali uygulamanın içindeki hesabım bölümünden veya sms ile Iptal veedz yazıp 3699’a gönderilerek olacaktır. Kullanıcı buradan rahatlıkla iptal edebilir. Servis iptal edilse de paket bedelinin tahsil edildiği dönem süresince kullanıcı servis faydasından yararlanabilir. Servis süresi bitiminden evvel iptal halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.

Veedz Müşteri Hizmetleri: 0850 255 36 99

Firma Bilgileri:

Firma Unvanı: DV

Firma İletişim No: 0850 255 36 99

Firma Adresi: İstanbul/Kadıköy